آبله مرغان در سن 20 سالگی OPTIONS

آبله مرغان در سن 20 سالگی Options

آبله مرغان در سن 20 سالگی Options

Blog Article

به عنوان یک قاعده کلی عوارضی در کودکان ایجاد نمی شود . نکته اصلی این است که کودک نباید برای جلوگیری از عفونت ثانویه و زخم، بثورات را بخاراند .

در این مدت ممکن است احساس خارش داشته باشید. خاراندن این تاول‌ها اغلب منجر به زخم‌های شدید روی پوست شما می‌شود.

سپس یک وسیله کوچک که سرتاسر پوشانده شده از سوزن های ریز است را بر روى ناحیه ى مورد نظر می چرخانند تا به طور مکرر پوست این ناحیه سوراخ سوراخ شود.

شما می‌توانید از طریق سایت دکترتو با بهترین پزشکان در ارتباط باشید. در دکترتو علاوه بر سیستم تعیین وقت حضوری امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با پزشکان وجود دارد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمولا این بیماری در کودکان سالم خفیف است و در موارد شدید، ضایعات می‌تواند تمام بدن را پوشش دهد و ممکن است در گلو، چشم‌ها و غشاهای مخاط مجرای ادرار، مخرج و واژن ایجاد شود. بثورات تاولی و خارش دار ناشی از عفونت آبله مرغان ۱۰ تا ۲۱ روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس ظاهر می‌شوند و معمولا حدود ۵ تا ۱۰ روز طول می‌کشند.

این علایم بیشتر آبله مرغان زیر یک سال در بچه‌های بزرگتر دیده می‌شوند و تا ۵-۴ روز باقی می‌مانند.

مبینا گفت: ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ در ۱۰:۳۹ ب٫ظ سلام من روی صورتم آبله مرغان زده بود و در اواخر دوره ی درمان بود که تعدادشون زخم شده بود و در حمام کنده شدن و بعضیاشون رو که داشتن میوفتادن خودم کندم و الان یک حفره شده جاشون درمانی برای این فرورفتگی هست؟

پماد برای آبله مرغان کودکان می‌تواند کالامین یا وازلین باشد.

برای ارزیابی گزینه‌های خود، بهتر است با فردی که در درمان این نوع اسکارها تجربه دارد مشاوره نمایید. برای ارزیابی رایگان خود امروز با ما تماس بگیرید.

روغن اسطوخودوس از دیگر درمان‌های مؤثر برای کاهش سوزش و خارش ناشی از بیماری آبله مرغان است. روغن عصاره‌ی اسطوخودوس را با مقدار کمی از روغن‌های حامل مانند روغن نارگیل یا بادام رقیق کنید، روی ناحیه‌ی آسیب‌دیده‌ی پوست بمالید و بگذارید تا خشک شود. این کار را روزی ۲ بار تکرار کنید.

افرادی که داروهای استروئیدی جهت درمان بیماری مانند آسم مصرف می‌کنند.

کمی از روغن های اسانسی را نیز اضافه کنید مانند روغن درخت چای، روغن اسطوخودوس.

Report this page